IMG_2897
IMG_2890
IMG_2925

WOON/HUISKAMER HUREN?

De huiskamer van Old School Apeldoorn is een gezellige huiskamer met keuken en openhaard in een omgebouwde voormalige school. Heeft u een leuke, gezellige locatie nodig voor een belangrijke vergadering of team meeting? Of misschien een brainstormsessie? Het kan allemaal! Even weg uit uw dagelijks omgeving focus leggen op uw doel van deze dag. Wij hebben deze huiskamer voor u te huur!  U steunt middels uw gift voor het gebruik van de huiskamer gelijk onze stichting!

Uw gift dankzij onze ANBI status ook nog fiscaal aftrekbaar. Hiervoor kunnen wij in onze wijk verder werken aan extra verbinding en bestrijding van eenzaamheid. 

Wil je weten of de huiskamer beschikbaar is en wat de kosten hiervan zijn? Vraag naar de mogelijkheden via de knop hieronder. 

IMG_2929
IMG_2891
IMG_2920

Stichting Old School

Oude Beekbergerweg 151c

7333AE  Apeldoorn

Contactgegevens

Registratie

RSIN 856889386

KvK nummer is 67235794

Statuten Stichting Old School